تبلیغات

در ابتدا خود را معرفي  نموده و از سابقه و موفقيت هاي دوران كاريتان از ابتدا تاكنون بگوييد.
اینجانب رضا زارعی متولد 1358 ساکن بیرجند هستم. ازسال 1385 تا سال 1388 به عنوان رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی مسکن تاکسیداران و از سال 1388 تاکنون به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی مشغول به کار و در خدمت اعضاء محترم می باشم.
به نظر بنده پیشرفت و به سرانجام رسیدن شرکت تعاونی مسکن تاکسیداران در امر تحویل به موقع واحدهای احداثی سه پروژه خود به اعضاء با کمترین قیمت تمام شده در بین واحدهای مسکن مهر و اخذ پایان کار و سند تک برگی تمامی  واحدها یکی از موفقیت‌های شرکت تعاونی مسکن تاکسیداران بیرجند بوده که نه تنها بنده حقیر بلکه  تمامی اعضاء هیأت مدیره و بازرس محترم شرکت و علی الخصوص اعضاء محترم تعاونی مسکن در آن دخیل بوده اند که همین جا کمال قدردانی و تشکرخود را از ایشان اعلام می دارم.
بفرماييد اين شركت در چه تاريخي تأسيس و راه اندازي شده؟ چه اهداف و سياست هايي را دستور كار خود دارد وتاكنون چه اقداماتي را به انجام رسانده است؟
شرکت تعاونی مسکن تاکسیداران بیرجند در سال 1385 با پیگیری هیأت مدیره وقت و علی الخصوص با پیگیری زیاد جناب آقای سید محمد علی بیرقی با هدف احداث  واحد مسکونی جهت تاکسیدارن شهرستان بیرجند به ثبت رسید که باکمک ها و پیگیری های اداره کل محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی و اداره کل راه و شهرسازی به تمامی اهداف خود رسیده است.
با توجه به اوضاع نامناسب اشتغال و بيكاري جوانان، اين شركت چه تعداد اشتغال ايجاد كرده است؟
باتوجه به اینکه درساخت و ساز واحدها حدود 40 آیتم متفاوت شغلی دخیل می باشد در دوران ساخت و ساز واحدها که حدوداً سه سال به طول انجامید به طور متوسط 40 فرصت شغلی در طول این 3 سال درپروژه‌های این شرکت تعاونی ایجاد گردید.
در خصوص برنامه هاي آتي خود بفرماييد كه چه افق كاري براي شركت خود ترسيم نموده ايد؟
در خصوص برنامه های آتی باتوجه به درخواست و پیشنهاد اعضای هیأت مدیره و تاکسیداران فاقد مسکن و فراهم آمدن زیر ساخت‌های مجدد تحویل زمین و پرداخت تسهیلات ساخت ارزان قیمت این شرکت تعاونی درنظر دارد باتوجه به تجربیات کسب شده دراین چند سال درصورت امکان کارخود را در ساخت و ساز واحد برای اعضا خود ادامه دهد.
مشکلات، موانع و محدودیت‌ها بر سر راه پيشبرد امور كاريتان چیست؟
یکی ازمشکلات و موانع پیش رو این‌ است که تعدادی از تعاونی های مسکن مهر هزینه های مربوط به آماده سازی واحدهای خود را به متولی آماده سازی و (اتحادیه مسکن مهر) پرداخت نکردند که این امر باعث شده که متولی آماده سازی نتواند کارآماده سازی خود را به اتمام برساند و پروژه را برابر قرارداد منعقده با راه و شهرسازی تحویل شهرداری محترم نماید که این موضوع مساعدت راه و شهرسازی وشهرداری محترم کما فی سابق را می طلبد که باهمکاری با تعاونی هایی که به موقع هزینه های آماده سازی خود را پرداخت  نموده اند بستری فراهم نمایند که ابتدا تعاونی های خوش حساب جهت ادامه کار خود (اخذ پایان کار و اخذ سند) دچار مشکل نگردند و دیگر اینکه تعاونی‌های بدهکار مجبور به مراجعه و پرداخت هزینه های آماده سازی خود گردند تا هرچه سریعتر موارد اجرا نشده و باقی مانده آماده سازی تکمیل گردد و مجموعه تحویل شهرداری شود.
همکاری مسئولین استانی با شما چگونه است و در جهت تسهیل همکاری‌ها چه انتظاراتی از آنان دارید؟
این شرکت تعاونی از همکاری مسئولین استانی کمال تشکر و قدردانی را دارد و دربعضی موارد نیز مشکلاتی به نظرمی رسد که به نظر بنده عدم هماهنگی و همکاری لازم از سوی شرکت تعاونی های مسکن مهر بوده و این موضوع به معنی نبود مشکل در ادارات نیست اما این موارد با پیگیری و مساعدت های به موقع مسئولین  در اسرع وقت مرتفع گردیده است.
صحبت پایانی و يا مطلبي مدنظرتان هست مي شنويم؟
در پایان جا دارد از تمامی کسانی که  ما را در این امر مهم از ابتدای واگذاری زمین تا این تاریخ که حدود 4 سال از تحویل واحد به عضو می گذرد و موفق به اخذ سند واحد گردیده ایم کمال تشکر و قدردانی را اعلام نمایم. دوستان و اداراتی که ما را یاری نموده اند و در ابتدا اداره کل راه و شهرسازی استان، اداره راه و شهرسازی شهرستان، اداره محترم کل تعاون کار و ر فاه اجتماعی، شهرداری محترم در امر صدور پروانه ساختمانی و پایان کار،  بانک محترم مسکن درپرداخت به موقع تسهیلات، سازمان محترم نظام مهندسی ساختمان، ناظران محترم پروژه، مجری محترم دو پروژه این شرکت تعاونی  شرکت توسکا بتن شرق، اداره محترم ثبت اسناد و املاک خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند، ادارات خدمات رسان که با اجرای به موقع زیرساخت‌ها امکان ساکن شدن اعضاء را فراهم نمودند. ادارات محترم آب و فاضلاب، برق، گاز، مخابرات و مجریان آماده سازی، اتحادیه محترم تعاونی های مسکن مهرخراسان جنوبی و مجری حقیقی قسمت جنوبی سایت 25 هکتاری شمال شهر و سازمان تاكسيراني بيرجند و در پایان یک تشکر مجدد از مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی جناب مهندس ولی پور، مهندس داعی و مدیریت محترم املاک و حقوقی جناب آقای قربانی و دیگر معاونت‌های آن اداره کل، که در هرشرایط پیگیر رفع موانع و مشکلات ما بوده اند را داریم.
مجددا بر خود واجب می دانم از همکاری تمامی دوستانی که در خصوص احداث واحد مسکن مهر با ما همکاری داشته اند تشکر و قدردانی نمایم و موفقیت ایشان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ازدرگاه حضرت احدیت مسألت می‌نمایم.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>