تبلیغات

وی ادامه داد در این دیدار مقرر گردید مشکلات معادن ذغال سنگ طبس و تهیه طرح جامع و فاینانس طرح پروده ۴و فولاد قاین بطور ویژه بررسی و اقدام گردد.
مقام عالی دولت در استان، در دیدار با معاون وزیر نیرو در امور برق، به گذر رسمی ماهیرود اشاره کرد و افزود: انتقال خط ۱۳۲ کیلووات از درح به مرز می تواند فعالیت های اقتصادی را در این استان تسهیل نماید. که تصمیماتی در زمینه اجرای طرح اتخاذ گردید.
پرویزی، در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، به خشکسالی های چندین ساله در استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بالغ بر ۴۰۰ روستای استان به وسیله تانکر آبرسانی می شوند؛ از این‌رو انتقال آب با اجرای خط لوله می تواند ضمن انتقال آب شرب سالم و بهداشتی در جهت تثبیت و نگهداشت جمعیت در روستاها و مناطق مرزی نیز بسیار کمک کننده باشد.
وی همچنین درمذاکره با معاون شرکت توسعه زیر ساخت در امور بزرگراه ها و مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور راه روستایی، به مشکلات استان در حوزه راه ها و محورهای مواصلاتی اشاره کرد و افزود: با پیگیری هایی که صورت گرفت، مقرر شد ظرف یک ماه آینده بدهی پیمانکاران در حوزه راه های روستایی تأمین اعتبار و پرداخت گردد.
وی در نشست کاری با معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری، توسعه روستایی را از سیاست های مهم کاری دولت تدبیر و امید دانست و تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده مقرر شد پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در روستاها و شرکت‌های تعاونی روستایی تسهیل گردد.
وی از اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به منظور آبرسانی به روستاهای کوچک در استان خبر داد و افزود: با قول مساعدی که در این زمینه داده شد مقرر گردید آبرسانی بهداشتی به روستاهای کوچک تا سقف اعتباری۳۰ میلیارد ریال از سوی آب و فاضلاب کشور به انجام برسد.
این گزارش حاکیست؛ استاندار خراسان جنوبی در دیدارهایی جداگانه با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس گمرکات ایران، رئیس شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی کشور، معاون وزیر نیرو در امور برق، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، معاون شرکت توسعه زیر ساخت در امور بزرگراه ها و مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور راه روستایی، معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری و معاون رئیس جمهوری در امور مجلس، دیدار و مهمترین مشکلات و مباحث کاری استان را مورد پیگیری جدی قرار داد.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>