تبلیغات

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم توجه خوبی به مرزنشینان و اتحادیه‌های مرزی به انجام رسید، افزود: در حال حاضر با مجوزهایی که در خصوص صادرات و واردات خصوصاً در حوزه فروش سوخت به انجام شده بسیاری از مشکلات اتحادیه‌های مرزنشینان مرتفع و در درآمد مناسبی نیز حاصل شده است.
استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: مسئولان ذی‌ربط تلاش کنند تا سود واقعی ناشی از فروش سوخت به جیب مرزنشینان واریز و از بروز رفتارهایی که ممکن است حساسیت ایجاد کرده و موجبات نارضایتی مردم و مرزنشینان را فراهم آورد به جد پرهیز کنند.
پرویزی از فعالیت ۱۴ شرکت تعاونی مرزنشین و هشت تعاونی فعال در استان خبرداد و گفت: تجمیع شرکت‌ تعاونی‌های مرزنشین و نیز اختصاص یک شرکت تعاونی به هریک از شهرستان‌های مرزی استان می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
وی ادامه داد: در خصوص توسعه صادرات و واردات از طریق شرکت‌های تعاونی مرزنشین آماده واگذاری تسهیلات و کمک‌های اعتباری هستیم به شرط آنکه تسهیلات دریافتی به معنی واقعی کلمه منجر به توسعه صادرات و واردت و رونق اقتصادی در مرز شود.
استاندار خراسان جنوبی به نقش مهم مرزنشینان در حفظ و تقویت امنیت در مرزها اشاره و تاکید کرد: دولت تدبیر و امید از هیچ تلاشی در راستای تقویت معیشت مرزنشینان و کمک به این عزیزان همانگونه که تاکنون نشان داده دریغ نخواهد کرد.
به گزارش ایسنا، در این جلسه هر یک از اعضاء هیات مدیره اتحادیه شرکت تعاونی‌های مرزنشیان استان به ارائه نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود در زمینه‌های مختلف کاری پرداختند.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>