تبلیغات

نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی با انتقاد از سرگردانی بخش خصوصی در بروکراسی ادارات، گفت: دستگاه ها آنقدر سرمایه گذاران را درگیر مسائل اداری می کنند که جرأت سرمایه گذاری ندارند.
به گزارش خبرنگار مهر، آیت ا… سید علیرضا عبادی در دیدار با مدیر مجتمع مواد معدنی خراسان جنوبی اظهار کرد: خداوند هر بخشی از زمین را برای پرورش نوعی قرار داده است.
وی بیان کرد: اگرچه کویر خراسان جنوبی از نظر آب، جنگل و مرتع فقیر است اما خداوند این را با جایگزینی ذخایر معدنی و ارزشمند جبران کرده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه شاید زمانی برسد که مواد کشف شده از کویر خیلی ارزشمندتر از  جنگل و آب باشد، عنوان داشت: خداوند در همه جا عادلانه عمل کرده و این ما هستیم که باید عادلانه برداشت کنیم اما عادل نیستیم.
عبادی ادامه داد: اگر هدف ایجاد اشتغال در این منطقه کم آب است باید خیلی پیش از این اقداماتی عادلانه صورت می گرفت و از مهاجرت مردم جلوگیری کرد.
وی با انتقاد از سرگردانی بخش خصوصی در بروکراسی ادارات، بیان داشت: گاهی دستگاه ها آنقدر سرمایه گذاران را می‌دوانند که از کار خود پشیمان می شوند و  جرأت سرامایه گذاری در استان ندارند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی همچنین از خام فروشی مواد معدنی استان انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر از ذخایر ارزشمند معدنی استان تنها گرد و غبار ماشین آلات حمل آن به استان های دیگر برای مردم باقی مانده است.
عبادی با تأکید بر اینکه باید مردم در بخش معدن استان بکار گرفته و از ذخایر معدنی سودی عایدشان شود، افزود: در حال حاضر می بینیم خیلی از مواد معدنی به صورت خام از کشور خارج و بعد از فرآوری با قیمت چند برابر دوباره وارد کشور می شود.
وی اضافه کرد: این ها دردهایی است که امیدواریم در آینده شاهد آن نباشیم.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>