تبلیغات

فاطمه ذاكريان مدير عامل شركت تعاوني روستايي زنان خراشاد بيرجند كه از سال 82 اين شركت تأسيس شده در سال 83 اين شركت را با مبلغ 4 ميليون تومان زيان تحويل گرفته و آنرا احيا و تاكنون توانسته موفقيت هاي چشمگيري را در زمينه فعاليت هاي اين شركتت كه شامل عرضه محصولات كشاورزي، بسته بنديگياهان دارويي و فرآوري آن و پارچه بافي سنتي(تو بافي) است را بدست آورد.
اين شركت در سال 85 با 42 نفر اشتغالزايي اولين لوح تقدير خود را گرفت و پس از آن تاكنون نيز عناوين و رتبه‌ها و دستاورد هاي مختلفي را بدست آورده است.
وي يكي از وام گيرندگان صندوق كارآفريني اميد است كه در جهت تقويت فعاليت هاي آن شركت اقدام به دريافت وام نموده است كه در ذيل به آن اشاره مي كند.
شركت تعاوني روستايي زنان خراشاد بيرجند جهت تقويت فعاليت و خريد مواد اوليه از طرف استانداري و اداره كل ميراث فرهنگي و سازمان تعاوني روستايي به صندوق كارآفريني اميد معرفي و توانستيم مبلغ 50 ميليون تومان وام 4 درصد از اين صندوق دريافت نماييم كه البته اينها براي اشتغالزايي هر چه بيشتر بانوان شهري و روستايي مي باشد. تاكنون بيش از هزار نفر با حمايت صنايع دستي بيرجند آموزش ديده اند كه مي توان به جرأت گفت كلاستان را نيز پوشش داده ايم و اين ها همه توسط مربياني بوده اند كه عضو شركت تعاون روستايي زنان خراشاد مي باشند ولي اعضاي خود شركت نزديك به 300 نفر است كه اكثر بانوان در زمينه (تو بافي) پارچه بافي سنتي فعاليت دارند.
با افتخار بايد بگوييم كه اين شركت توانست براي پنجمين بار بعنوان شركت تعاوني برتر كشور شناخته شود البته در زمينه اشتغالزايي(اولين شركت تعاوني كه بيشترين اشتغالزايي را در سطح كشور داشته است).
قابل ذكر است وام دريافتي از سوي صندوق كارآفريني اميد در جهت تقويت و تهيه مواد مصرفي مورد نياز شركت بوده كه منجر به افزايش توان و خروجي عملكرد شركت و البته اشتغالزايي مناسب شده است كه از اين بابت جا دارداز همكاري رئيس و كاركنان صندوق كارآفريني اميد استان و شهرستان بيرجند صميمانه تشكر نمايم.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>