رفتن به بالا

هفته نامه بین المللی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ورزشی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲۲ صفر ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 22 October
 • سخن مقام معظم رهبری
  مقام معظم رهبري در دیدار اقشار مختلف آحاد مردم به مناسبت عید غدیر؛ هدف اصلی دشمن در شرایط کنونی را اخلال در اقتصاد کشور دانستند و با اشاره به تأکید های مکرر خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، افزودند: دشمن به دنبال بد شدن شرایط اقتصادی مردم و در نهایت ایجاد نارضایتی از اسلام و نظام اسلامی است. ایشان تأکید کردند: در چنین شرایطی، وظیفه دولت، مجلس و مسؤولان بخش‌های مختلف و همچنین آحاد مردم، برنامه ریزی و اقدام در نقطه‌ی مقابلِ هدف‌گیری دشمن است.
سخن ریاست جمهوری

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در دیدار دست اندرکاران اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن، با بیان اینکه همه تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های کلان کشور بر مبنای داده هایی است که در اختیار مسؤولان قرار می گیرد، گفت: اگر این آمار و اطلاعات دقیق نباشد در مسیر و نحوه حرکت دچار اشتباه می‌شویم. دکتر روحانی با اشاره به اینکه آرزوی ما دستیابی به مرحله عالی توسعه است، ادامه داد: کشور باید طبق چشم انداز و خواست مردم به پیش برود تا در مسیر کشورهای پیشرفته و صنعتی قرار گیریم و البته اگر با وحدت همه تلاش و توان خود را به کار بگیریم، فاصله زیاد نخواهد بود.

 • دوشنبه 21 خرداد 1397 - 23:11
 • کد خبر : 478
 • مشاهده : 559 بازدید
 • مصاحبه
 • چاپ خبر : مسئولان به جوانان مستعد بها دهند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: مسئولان باید به جوانان مستعدی که پس از ورود به هر بخش فنی «گُل » کاشت هاند، بها دهند تا بیگانگان بر ریل ارتباطات ما سوار نشوند. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی […]

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: مسئولان باید به جوانان مستعدی که پس از ورود به هر بخش فنی «گُل » کاشت هاند، بها دهند تا بیگانگان بر ریل ارتباطات ما سوار نشوند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی پنجشنبه در دیدار مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به اینکه مشکل بشر امروزه «سرگردانی » است افزود: بخشی از تامین زیرساخت ها برعهده شما (مدیران حوزه فناوری و ارتباطات خراسان جنوبی) است.
وی با تاکید بر اینکه ارتباطات جامعه ما، با تغذیه «خودی » باشد نه بیگانه و دشمن، گفت: متاسفانه در حالی آسیب می بینیم که کشورهایی که به اسم ادعای آزادی دارند، کنترل و سختی بسیار زیادی دارند.

اخبار مرتبط

نظرات