رفتن به بالا

هفته نامه بین المللی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ورزشی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۲ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Tuesday 22 October
  • سخن مقام معظم رهبری
    مقام معظم رهبري در دیدار اقشار مختلف آحاد مردم به مناسبت عید غدیر؛ هدف اصلی دشمن در شرایط کنونی را اخلال در اقتصاد کشور دانستند و با اشاره به تأکید های مکرر خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، افزودند: دشمن به دنبال بد شدن شرایط اقتصادی مردم و در نهایت ایجاد نارضایتی از اسلام و نظام اسلامی است. ایشان تأکید کردند: در چنین شرایطی، وظیفه دولت، مجلس و مسؤولان بخش‌های مختلف و همچنین آحاد مردم، برنامه ریزی و اقدام در نقطه‌ی مقابلِ هدف‌گیری دشمن است.
سخن ریاست جمهوری

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در دیدار دست اندرکاران اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن، با بیان اینکه همه تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های کلان کشور بر مبنای داده هایی است که در اختیار مسؤولان قرار می گیرد، گفت: اگر این آمار و اطلاعات دقیق نباشد در مسیر و نحوه حرکت دچار اشتباه می‌شویم. دکتر روحانی با اشاره به اینکه آرزوی ما دستیابی به مرحله عالی توسعه است، ادامه داد: کشور باید طبق چشم انداز و خواست مردم به پیش برود تا در مسیر کشورهای پیشرفته و صنعتی قرار گیریم و البته اگر با وحدت همه تلاش و توان خود را به کار بگیریم، فاصله زیاد نخواهد بود.

نماینده مردم شهرستا نهای بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخاب شعار سال دوای بسیاری ازدردهای اقتصادی است، گفت: موتور محرک اقتصاد مقاومتی حمایت از کالای ایرانی است. حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، در خصوص شعار سال، اظهار داشت: شعار سال 97 را که رهبر معظم انقلاب انتخاب کردند، دوای بسیاری از دردهای اقتصادی است. وی با […]

نماینده مردم شهرستا نهای بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخاب شعار سال دوای بسیاری ازدردهای اقتصادی است، گفت: موتور محرک اقتصاد مقاومتی حمایت از کالای ایرانی است. حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، در خصوص شعار سال، اظهار داشت: شعار سال 97 را که رهبر معظم انقلاب انتخاب کردند، دوای بسیاری از دردهای اقتصادی است. وی با اشاره به اینکه در برخی خانواد هها دغدغه کالای ایرانی مطرح است، ادامه داد: برخی اجناس ایرانی دارای کیفی تهای قابل قبولی هستند. نماینده مردم شهرستا نهای بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: کالاهای خارجی از چین و ترکیه وارد کشور و مورد استقبال مردم قرار م یگیرد و گاهی به خرید کالای خارجی افتخار م یکنیم، این در صورتی است که از بیکاری فرزندان کشور حرف م یزنیم.
حجت الاسلام عبادی افزود: اقتصاد مقاومتی باید درو نزا باشد و موتور محرک اقتصاد مقاومتی حمایت از کالای ایرانی است. وی با بیان اینکه مسؤولان باید تذکر دهند تا هیچ کالای خارجی خریداری نشود و رسان هها نیز در این زمینه همراهی کنند، اظهار کرد: در ادارات به سراغ کالاهای خارجی نروید و از کالاهای ایرانی
استفاده کنید.

اخبار مرتبط

نظرات