تبلیغات

خردادنیوز: تعدادی از کارگران کارخانه کاشی و سرامیک نیلوفر از به تعویق افتادن چهار ماهه حقوق و عیدی خود خبر دادند. کارگران کارخانه «صنایع کاشی و سرامیک نیلوفر »
در استان خراسان جنوبی در تماس با ایلنا، اعلام کردند که 4 ماه حقوق به همراه عیدی و سنوات از کارفرمای این واحد تولیدی- صنعتی طلبکارند.
کارگران در ادامه افزودند: فرمانداری و استانداری و دوستان اداره کار در کنار مدیریت کارخانه پیگیر عقب افتادگی حقوق در کارخانه کاشی و سرامیک نیلوفر هستند. این کارگران چندین عامل را در به
تعویق افتادن حقوق خود عنوان کردند: بخش عمده ای از معوقات ما مربوط به فروش نرفتن محصولات تولیدی و همچنین مطالباتی است که از نمایندگان فروش در خارج از کشور داریم.
در حال حاضر، طلب کارخانه در بازار )داخلی و خارجی( چند برابر مطالبات ما است.
درواقع مدیریت کارخانه درحال چان هزنی برای وصول مطالبات تولیدات فروش رفته خود در بازارهای داخلی و خارجی است که بتواند عقب ماندگی حقوق کارکنان را بپردازد و گامهای مثبتی نیز در این زمینه برداشته شد.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>